Скалодром

УТБ “Скалодром” – це навчально-тренувальна база альпіністського клубу “Одеса”. Вона розташована біля самого берега моря між пляжами “Аркадія” та “Чкаловський”.

На території знаходиться великий скелелазний стенд із штучним рельєфом заввишки 15 м, з різними трасами (від 5а до 8б).

Скелязний тренувальний стенд.

А так само природні скелі висотою до 8 м.

Природні скелі біля кромки води.

Тільки у нас, ви можете спробувати свої сили в скелелазанні під керівництвом досвідчених інструкторів та тренерів, як в індивідуальному порядку, так і у навчальних групах. Не соромтеся приводити із собою дітей, у нас є траси як для “просунутих” скелелазів, так і для новачків та дітей.

Для всіх відвідувачів стенду є прокат скелелазного спорядження.
Ми постаралися створити для вас всі умови, які дозволять вам швидко напрацювати технічні навички та надалі насолоджуватися гарним та гармонійним лазінням. Приходьте до нас і обов’язково наводьте своїх друзів. Беріть із собою ваші відео та фотокамери. Ваш домашній фото та відео архів значно поповниться цікавими моментами вашого життя.

Крім скелелазного стенду на території нашої тренувальної бази знаходиться комфортабельний гостьовий будиночок на 4 номери, які здаються всім охочим подобово.
Гостьовий будиночок на 4 номери.

Будиночок знаходиться в 10 метрах від краю моря. З вікон будь-якого номера ви можете спостерігати чудовий краєвид на Одеську затоку, і насолоджуватися сходом сонця над морською гладдю. Також можливе проживання на території бази у наметах. До послуг всіх, хто проживає, свій чистий гальковий пляж, футбольне поле для ігор, скелелазний стенд і природні скелі. Увечері завжди є куди піти, за п’ять хвилин ходу розташований центр нічного клубного життя “Аркадія”, там повно клубів, дискотек, кафешок та ін.