Зміни у структурі ФАіС

Склад Виконкому ФАіС України, комісії з навчання, методичної роботи та безпеки, комісії з розвитку скельних районів та складом Ради ветеранів.

Склад Виконкому ФАіС України:

  • Ганна Ясинська
  • Сергій Недосєков
  • Андрій Тищенко
  • Владислав Чумаченко
  • Олександр Зілінський
  • Наталія Лідова
  • Євгеній Козак
  • Євген Житній

Склад комісії з навчання, методичної роботи та безпеки:

  • Сергій Недосєков- голова
  • Сергій Федірко
  • Олександр Кашель
  • Павло Векла
  • Михайло Шалагін
  • Владислав Соломович (консультант)

Склад комісії з розвитку скельних районів:

  • Владислав Чумаченко — голова

Склад Ради ветеранів альпінізму і скелелазіння ФАіС України:

  • Житній Євген — голова ради ветеранів
  • Потапов Євген — заступник
  • Омельяненко Анатолій — заступник техніка безпеки
  • Самсонова Лілія — організація змагань, суддя республіканської категорії
  • Василенко Юрій — радник
  • Добролюбова Тетяна — медичне забезпечення
  • Приймак Ігор — представник команди
  • Балтянський Борис — представник команди
  • Тимченко Володимир — представник команди
  • Фенова Марина — представник команди
  • Курчатов Олег — представник команди
  • Денисенко Петро — представник команди
  • Канінський Валерій — представник команди
  • Подтереба Анатолій — представник команди
  • Мощенська Наталія — представник команди

Склад комітету з Альпінізму:

Відбулось засідання Президії, на якому було затверджено основні органи Федерації: Виконком, Комітети з альпінізму та скелелазіння, Раду ветеранів.

Звернення голови комітету Олександра Заколоднього.

«На сьогодні сформована команда комітету з альпінізму у складі:

Тренерська рада:

  • Тимко Євген
  • Полтавець Євген
  • Горбенко Мстислав
  • Храпко Сергій.

Колегія суддів з альпінізму:

  • Верба Олександр
  • Горбенко Мстислав
  • Бершов Сергій
  • Хитриков Володимир.

Комісія з класифікації маршрутів:

  • Полтавець Євген
  • Лавриненко Олександр
  • Вєнславовський Дмитро
  • Поддубнов Михайло.

Комісія з кваліфікації:

  • Хитриков Володимир
  • Ревчук Оксана
  • Леонтьєв Вадим.

Комісія з льодолазіння:

  • Гуляєв Дмитро
  • Котляр Роман
  • Сипавін Валентин
  • Пірогова Стефанія.

Комісія з аматорського альпінізму:

  • Швець Павло.

Комісія зі змагань, фестивалів, конкурсів:

  • Заколодній Олександр
  • Крамаренко Олександр.

Комісія зі скіальпінізму

  • Олівсон Олександр,
  • Чухран Михайло.

Комісія з комерційного альпінізму, (робота з гідами):

  • Крамаренко Олександр
  • Хитриков Володимир
  • Клебанський Володимир.

Комітет зі скелелазіння:

. Серік Казбеков – голова
• Станіслав Клешньов – заступник голови
• Катерина Медведева секретар комітету зі скелелазіння
• Михайло Шалагін — член комісії з навчання, методичної роботи та безпеки, керівник постановників трас
• Галина Кипоренко – голова колегії суддів зі скелелазіння
• Микола Побережець – голова комісії зі справ молоді.
• Ольга Киселева — голова кваліфікаційної та дисциплінарної комісії зі скелелазіння
• Олександр Зілінський – менеджер збірної зі скелелазіння
• Валентина Маренич – головний тренер зі скелелазіння
• Євгенія Казбекова — представник спортсменів
• Андрій Тищенко — голова комісії з розвитку інфраструктури

Тренерська рада:
• Валентина Маренич – головний тренер зі скелелазіння
• Максим Стєнковий — старший тренер швидкість
• Олександр Зілінський – менеджер збірної зі скелелазіння
• Антон Мардашов — керівник молодіжної збірної

Тренера з видів скелелазіння молодіжної збірної:
• Микола Сілевич — болдеринг
• Настасія Уварова – швидкість
• Наталія Перлова – трудність

Комісія зі справ молоді:
• Микола Побережець – голова
• Ткаченко Євгенія м. Полтава
• Сухарєва Любов м. Харків
• Бутенко Олена м. Кременчук

Колегія суддів зі скелелазіння:
• Галина Кипоренко – голова
• Василь Пономаренко – суддя національної категорії
• Ольга Кісельова — суддя національної категорії

Комісія з розвитку інфраструктури:
• Тищенко Андрій – голова
• Гришков Антон – СК «Формат»
• Жигарєв Андрій – скеледром «Цех»
• Козак Євгенії – скеледром «КПІскала»

Кваліфікаційної та дисциплінарної комісії зі скелелазіння
• Ольга Киселева – голова
• Лариса Герасимова
• Олександр Зілінський

Комісія з маркетингу, взаємодії з партнерами федерації, спонсорами.
• Станіслав Клешньов – голова
• Андрій Тищенко
• Олег Покусаєв

 

Тепер Ви знаєте з яких питань  до кого звертатися.